«Δεν σκέφτηκα στιγμή να τα κρατήσω επειδή δεν ήταν δικά μου»
6 Μαΐου 2020
Η Ευαγγελία Ράβδου, υπάλληλος καθαριότητας του Δήμου Αθηναίων, έχει αναδειχθεί πρόσωπο της επικαιρότητας με την απόφασή της να παραδώσει ένα τσαντάκι με 19.000 ευρώ
![](http://www.diakonima.gr/wp-content/uploads/2020/05/sdfg.jpg)
Η 41χρονη υπάλληλος καθαριότητας του Δήμου Αθηναίων Ευαγγελία Ράβδου και ο προϊστάμενος της, επόπτης του Α’ Διαμερίσματος του Δήμου Αθηναίων Θοδωρής Μαντούβαλος.